اخبار

چطور یک مهمانی چای (مجازی) داشته باشیم

چطور یک مهمانی چای (مجازی) داشته باشیم

چطور یک مهمانی چای (مجازی) داشته باشیم ? از آنجا که هنوز بسیاری از کشورها دستورالعمل های مربوط به قرنطینه در خانه را دارند ، مشاغل – و افراد – در حال یافتن راه های خلاقانه برای کار و ارتباط هستند. حتی اگر قبلاً استفاده شده باشد ، گروه های بزرگنمایی ، اسکایپ و مایکروسافت به ابزارهای مهم تجاری تبدیل شده اند ، در حالی که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک و تیک توک به مردم کمک می کنند تا با دوستان ، خانواده و اساساً با دنیای خارج از خانه های خود ارتباط برقرار کنند.

صنعت چای به طور معمول آموزش های آنلاین را ارائه می دهد ، اما انجمن ها ، مدارس و مشاغل با همه گیر Covid-19 تلاش های مجازی خود را به سطوح جدیدی رسانده اند. به عنوان مثال ، انجمن چای و گیاهان کانادا اوایل این هفته وبینار “چای و سلامتی” ارائه داد. در حال حاضر “کلاس” آکادمی چای انگلیس تعطیل است و همه دوره ها و رویدادها به تعویق افتاده اند ، اما آن دوره جدید آنلاین بنیاد چای را اعلام کرد ، که در تاریخ 12 آوریل – یکشنبه عید پاک برگزار می شود.

مهمانی چای مجازی

موسسه تخصصی چای (STI) مستقر در ایالات متحده آمریکا رویدادهای مختلفی را برای آموزش و ارتباط با علاقه مندان به چای ارائه می دهد. این اولین “مهمانی چای مجازی” خود را در تاریخ 31 مارس با حضور مهمانان از طریق زوم برگزار کرد. این هفته ، علاوه بر میزبانی یک مهمانی چای مجازی دیگر ، STI چندین وبینار از جمله “به روزرسانی در مورد بیماری ویروس کرونا ویروس 2019 (Covid-19)” و “کار مستقیم با پرورش دهندگان – چگونه بیماری های همه گیر و تغییرات آب و هوایی بر تجارت چای تأثیر می گذارد” را برگزار کرد که در رابطه با انجمن چای اروپا برگزار شد. مجری برنامه الیزه پترسن ، بنیانگذار Tealet ، یک زنجیره تامین شفاف برای تولیدکنندگان مستقل چای برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجارت کارآمد با بازار بین المللی چای بود.

چطور یک مهمانی چای (مجازی) داشته باشیم

الیزه همچنین در حال راه اندازی اولین جشنواره چای مجازی جهان است که امروز (9 آوریل) از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر PDT در صفحه فیس بوک Tealet برگزار می شود. ارائه دهندگان میزبان پخش جریانی مستقیم خواهند بود و “شرکت کنندگان” – به صورت رایگان – برای تماشا ، پرسیدن سال و تعامل با بینندگان دیگر دعوت می شوند. سخنرانی ها شامل سخنرانی های چای ، اجراهای چای مانند مراسم ، نمایش فیلم های چای و نمایش های موسیقی خواهد بود. بخشی از این جشنواره به یک جلسه تعاملی نوشیدن چای اختصاص خواهد داشت که در آن دوستداران چای از سراسر جهان با هم چای می نوشند و در اتاق های بزرگنمایی صحبت می کنند. الیزه گفت: “این یك رویداد غیرتجاری است و به منظور سرگرمی برای گردهمایی دوستداران چای است.”

چطور یک مهمانی چای (مجازی) داشته باشیم

بنابراین ، هنگام شرکت در یکی از بسیاری از رویدادهای مجازی چای که برای کمک به متخصصان چای و علاقه مندان به چای در حالی که از نظر اجتماعی فاصله داریم ، احساس تعامل و ارتباط می کنیم .

Having a (virtual) tea party

در مقالات بعدی به مباحث دیگری از قهوه و چای خواهیم پرداخت. حتما کافیلو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *