ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی کافیلو، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین کافیلو است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

اطلاعات و مشخصات کالاها که در فروشگاه اینترنتی کافیلو عرضه می شوند از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده اند. از این رو فروشگاه اینترنتی کافیلو هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی کافیلو هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی کافیلو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. هر گونه استفاده غیر تجاری از محتویات سایت تنها با ذکر نام و آدرس منبع (فروشگاه اینترنتی کافیلو) مجاز می باشد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کافیلو ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کافیلو جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی کافیلو محسوب می‏‌شود.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی کافیلو شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی کافیلو مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

در صورتي كه ابزار آنلاین به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد و مبلغ پرداخت شده ظرف 48 ساعت مسترد خواهد شد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی کافیلو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کافیلو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی کافیلو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی کافیلو محفوظ است.

شرایط بازگشت وجه

در صورت عدم تطابق کالای ارسال شده با مشخصات و توضیحات ارائه شده داخل سایت ، مشتری می تواند با تماس به شماره 021-28425056 نسبت به ارجاع کالا و استرداد وجه ظرف 48 ساعت ، اقدام نماید.

در صورتی که هر یک از شرایط زیر رخ دهد ، مشتری می تواند با تماس با شماره 021-28425056 نسبت به ارجاع کالا و استرداد وجه (ظرف 48 ساعت) و یا  در صورت تمایل ، ارجاع و تعویض آن محصول با محصول توافق شده دیگری ، اقدام نماید:

  • عدم تطابق کالای ارسال شده با مشخصات و توضیحات ارائه شده داخل سایت
  • تاریخ مصرف گذشته بودن کالای فاسد شدنی
  • شکستی و آسیب ابزار و وسایلی که در فروشگاه اینترنتی کافیلو عرضه می شوند
  • ارسال اشتباه کالا