اخبار قهوه

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

قهوه در کرنا

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

در اینجا چند خبر خوب درباره نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا می خوانیم:

اکنون همه ما می توانیم از برخی اخبار خوب درباره نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا استفاده کنیم و بسیاری از ما قهوه را دوست داریم. بنابراین بیایید به یک خبر خوب در مورد نوشیدن قهوه بپردازیم. تحقیقات مقدماتی جدید ممکن است دلیل ارتباط قهوه با مجموعه ای چشمگیر از فواید سلامتی را کشف کرده باشد و این می تواند همه چیز را با خوشمزه ترین نقش شهد ما در چرخاندن سوئیچ نور بر روی ژن های خاص داشته باشد – این روند به عنوان تغییر اپی ژنتیکی شناخته می شود.

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

اگر می پرسید : نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا چه مزایای سلامتی ؟ در اینجا یک بررسی سریع وجود دارد: مصرف قهوه دارای یک اصل و نسب تحقیقاتی است که آن را به کاهش قند خون مرتبط می کند سلامت بهتر کبد ، حافظه تیزتر ، محافظت در برابر زوال عقل و شاید حتی طول عمر کلی طولانی تردر کنار آن پیوندهای همبستگی ، قهوه دارای کوکتل ترکیبی است (و داروی قانونی مورد علاقه ما ، کافئین) که روحیه ما را تقویت می کند و به طور کلی خلق و خوی ما را از حدود ساعت 8 صبح تا ظهر بهتر میکند محققان می خواستند کشف کنند که چرا مطالعات اغلب قهوه و تا حدی چای را با این و سایر مزایای سلامتی مرتبط می دانند.

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

. بیشتر مطالعات قهوه و چای از نظر مشاهده ای انجام می شود و بیشتر به همبستگی متکی هستند ، نه به علت و معلولیت ، بنابراین یافتن دلیلی برای فواید سلامتی امری کاملاً متفاوت است محققان جستجوی خود را بر روی تغییرات اپی ژنتیکی متمرکز کردند ، به عبارت دیگر تأثیرات محیطی بر ژن ها (در این مورد نوشیدن قهوه و چای) ، که به نوبه خود بیان ژن ها را تغییر می دهد. محققان در این مطالعه نوشتند: “اپی ژنتیک نشان دهنده تغییراتی در DNA است که توالی DNA اساسی را تغییر نمی دهد ، اما در عوض ، بر بیان ژن تأثیر می گذارد.” “اپی ژنتیک به عنوان مکانیزمی واسطه ای برای تأثیر عوامل رژیم غذایی و سبک زندگی در شروع بیماری پیشنهاد می شود. این مطالعه مطالعات انجمن “اپی ژنوم” را در مورد مصرف قهوه و چای در حدود 15800 نفر از نژاد اروپایی و آفریقایی-آمریکایی ارزیابی کرده است. برای رسیدن به این تعداد نفر ، آنها شامل نتایج 15 مطالعه اپی ژنتیک بودند که در مجموع زمینه های زیادی را پوشش دادند.

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

محققان با کنترل سایر فاکتورهایی که می توانند بر ژن های افراد نیز تأثیر بگذارند ، یافتند که تصور می شود خطر ابتلا به بیماری های خاص را نیز کاهش می دهد ، از همه مهمتر بیماری کبدی و بیماری قلبی فرایندی که ترکیبات قهوه بر ژن های ما تأثیر می گذارند متیلاسیون DNA نامیده می شود و هرچه اطلاعات بیشتری در مورد این فرآیند کسب کنیم ، کلید کنترل سوئیچ های اپی ژنتیک برای لیست رو به رشد بیماری ها و اختلالات به نظر می رسد.

در مجموع ، این مطالعه نشان می دهد که مصرف قهوه با سطوح افتراقی متیلاسیون DNA ارتباط دارد… و تغییرات اپی ژنتیکی مرتبط با قهوه ممکن است مکانیسم عملکرد مصرف قهوه در ایجاد خطر بیماری را توضیح دهد، و این اولین مطالعه برای یافتن این نوع نتایج نیست. تحقیقات قبلی نشان داد که قهوه حتی ممکن است رشته های شکسته DNA را “ترمیم” کند و رشته های کامل را در برابر شکستگی تقویت کند ، همچنین از طریق متیلاسیون ، که به نوبه خود ممکن است بر بیان ژن های مربوط به همه چیز از آلزایمر تا دیابت نوع 2 تا بیماری پارکینسون تأثیر بگذارد.

نوشیدن قهوه و چای در دوران قرنطینه کرونا

گرچه ما برای لذت بردن از قهوه و چای خود به دلیل دیگری احتیاج نداریم ، خصوصاً در این روزهای عجیب که راحتی بیشتری به ما می دهند ، خوب است بدانید که آنها ممکن است کمی بیشتر به DNA ما عشق بورزند.

در مقالات بعدی به مباحث دیگری از قهوه و چای خواهیم پرداخت. حتما کافیلو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *