اخبار

آیا یونیلور در فروش چای عجولانه عمل می کند؟

آیا یونیلور در فروش چای عجولانه عمل می کند؟

آیا یونیلور در فروش چای عجولانه عمل می کند؟ با توجه به نتایج یک مطالعه جدید ، بر اساس تحقیق و پشتیبانی بودجه Unilever ، تأیید می کند که نوشیدن چای سیاه یا سبز برای شما مفید است – به ویژه سلامت قلب – شاید فروش کل تجارت چای آن کمی عجولانه باشد. تحکیم منافع آن به کنار ، شاید تبلیغات و بازاریابی بهتر ، بسته بندی بهبودیافته و اطلاعات جمعیتی شفاف و هدفمند ، می تواند به فروش چای عقب افتاده یونیورور کمک کند.
مطالعه جدید (طبق گزارش ، یونیلور هیچ نقشی در طراحی مطالعه ، جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها ، تفسیر داده ها ، یا نوشتن مطالعه) ، که ادعا می شود “جامع ترین بررسی تا به امروز در رابطه با چای با قلب و عروق است بیماری (CVD) و مرگ و میر ناشی از آن ، “در 19 فوریه در Advances in Nutrition منتشر شد. این شامل 30 سال شواهد از 37 مطالعه اپیدمیولوژیک است.

تجارت جهانی چای

مطالعه ، “رابطه دوز و پاسخ بین مصرف چای و خطر بیماری های قلبی عروقی و مرگ و میر ناشی از آن: یک بررسی سیستماتیک و فراتحلیل مطالعات مبتنی بر جمعیت” ، نشان می دهد که مصرف روزانه چند فنجان چای سیاه یا سبز غیر شیرین ممکن است خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی را کاهش دهد.

به طور خلاصه ، این مطالعه نشان می دهد که:

با هر فنجان چای که روزانه مصرف می شود ، ممکن است به طور متوسط ​​4٪ خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی و 2٪ خطر مرگ و میر ناشی از تمام علل وجود داشته باشد.
افراد مسن (65 سال به بالا) ممکن است بیشترین سود را ببرند. در این جمعیت ، هر فنجان چای ممکن است خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی را 10٪ کاهش دهد.
افرادی که روزانه 2-3 فنجان چای می نوشند ممکن است خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی را حدود 12-12 درصد کاهش دهند ، در مقایسه با افراد غیر چای.
محققان می گویند یافته ها به این معنی است که مصرف روزانه چای به عنوان بخشی از یک الگوی غذایی سالم و عادی ممکن است با کاهش خطر CVD و مرگ و میر ناشی از آن در میان بزرگسالان همراه باشد. طبق انجمن قلب آمریکا ، CVD تقریباً نیمی (48٪) از بزرگسالان در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داده و تقریباً از هر سه مرگ یک مورد است. اگرچه این قطعاً خبر خوبی برای مصرف کنندگان است ، اما برای یونیلور نیز می تواند مثبت باشد.

آیا یونیلور در فروش چای عجولانه عمل می کند؟

آلن جوپ ، مدیر عامل Unilever PLC ، در سه ماهه چهارم 30 ژانویه و تماس مالی فروش و درآمد خود ، گفت که این شرکت بررسی استراتژیک تجارت جهانی چای خود را که شامل برخی از بازارهای بین المللی انگلیس ، ایالات متحده و سایر بازارهای بین المللی است آغاز کرد. مارک های شناخته شده ای مانند Lipton ، PG Tips و Lyons ، در میان کاهش فروش چای سیاه استاندارد که به نظر می رسد Unilever نمی تواند پاسخی برای آن پیدا کند (تجارت چای برتر بسیار بهتر است). اما همانطور که قبلاً اشاره کردم ، شاید به جای فروش کل تجارت چای توسط Unilever ، استراتژی جدیدی برای تبلیغ و فروش چای کالای خود در دستور کار قرار گرفته است.

ریچارد پارکر ، تحلیلگر اصلی مصرف کننده در GlobalData ، اظهار داشت: “با توجه به تحلیلگران صنعت ، این تجارت می تواند به قیمت 6-8 میلیارد یورو (6.583-8.778 میلیارد دلار آمریکا) به فروش برسد ، اما هنوز هم فروشی در حدود 3 میلیارد یورو (3.292 میلیارد دلار آمریکا) ، زوال نسبی است. با این حال ، این تغییر در رفتار مصرف کننده را منعکس می کند که حداقل در حال حاضر فرصت های رشد چای را به بخشهای جدید منتقل می کند. ” وی افزود كه بررسی و تحكیم برخی از منافع خود برای یونیلور می تواند از نظر استراتژیك سودمند باشد. “با این حال ، این یک واکنش تند و سریع است که فکر کنیم افزایش قهوه ممتاز و چای های جایگزین منجر به سقوط حتی میان مدت چای سیاه استاندارد می شود تا حدی که خارج شدن از بازار کاملاً ترجیح داده شود. ”

آیا یونیلور در فروش چای عجولانه عمل می کند؟

پارکر همچنین با اشاره به تأثیر مهم هزاره ها و ژنرال زیرز ، “با تعصب خود در جستجوی تجربه و تمایل ضعیف تر به هنجارهای سنتی. کوپای انگلیس آنچنان که ممکن است در یک فضای اجتماعی و یا به عنوان ویژگی خود واقعی سازی هیپستر شهری مانند Flat White قابل ارزیابی نباشد. ”

پارکر گفت: “با نگاه به آینده ، برای مارک های مشابه با نمونه کارهای Unilever ، ممکن است نیاز به تغییر رویکرد و ایجاد جذابیت جدید باشد.” “بازاریابی دیجیتال ، رسانه های اجتماعی و هدف گذاری دقیق جمعیتی که با درک واقعی مخاطبان پشتیبانی می شود ، می تواند ابزار هوشمندانه ای باشد برای ایجاد ارتباط قدیمی با مصرف کنندگان جدید.”

در مقالات بعدی به مباحث دیگری از قهوه و چای خواهیم پرداخت. حتما کافیلو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

 

Is Unilever being too hasty with its tea sale?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *