اخبار قهوه

نسکافه و بهبود زندگی از طریق قدرت قهوه

نسکافه و بهبود زندگی از طریق قدرت قهوه

نسکافه و بهبود زندگی از طریق قدرت قهوه، نسکافه یکی از محبوب ترین مارک های قهوه در جهان است که از هر هفت فنجان قهوه یکی از آن ها نسکافه است. با این حال ، بسیاری از کشاورزان قهوه در بلاتکلیفی زندگی می کنند ، زیرا سلامتی محصولاتشان و درآمد آنها در معرض تهدید دائمی است. ده سال پیش ، نستله طرح Nescafé را برای کمک به بهبود درآمد کشاورزان ، کاهش اثرات زیست محیطی مزارع و کارخانه های قهوه و افزایش رفاه جوامع روستایی در بسیاری از کشورها مانند برزیل ، کلمبیا ، ساحل عاج ، کنیا ، مکزیک آغاز کرد. ، فیلیپین یا ویتنام. نستله از ابتدای تأسیس تاکنون 350 میلیون CHF در طرح نسکافه سرمایه گذاری کرده است. با تکیه بر پیشرفت چشمگیر دهه گذشته ، نستله اکنون متعهد شده است که تلاشهای پایداری خود را افزایش دهد.

فیلیپ ناوراتیل ، معاون ارشد رئیس جمهور ، رئیس واحد بازرگانی استراتژیک نوشیدنی ها ، گفت: “ما بهمراه شرکای خود و 230 متخصص زراعت نسکافه ، کارآیی و روشهای کشاورزی را در مزارع بهبود بخشیدیم ، به کشاورزان این امکان را می دهد که قیمت قهوه ای را که به طور پایدار رشد می کند ، کنترل کنند. ما منابع درآمد کشاورزان را متنوع کردیم تا وابستگی آنها به تک فرهنگها را کاهش داده و از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار شوند. ما در اینجا متوقف نخواهیم شد. برنامه های ما به سمت شرایط اجتماعی بهتر در مزارع قهوه و اطراف آن پیش می روند. ما تلاش های خود را در زمینه حقوق کار ، حمایت از کودکان ، جوانان و توانمند سازی زنان دو برابر خواهیم کرد. ”

تولید قهوه

تا سال 2025 ، نسکافه انتظار دارد 100٪ قهوه با مسئولیت شخصی تهیه کند و آن را با یک گروه کشاورز شناسایی کند. قهوه توسط سازمانهای مستقل  تأیید می شود. نسکافه در جایی که قهوه را تأمین می کند و در کل فعالیت های خود ، انتشار کربن را کاهش و حذف می کند. نسکافه می گوید از بسته بندی های سازگار با محیط زیست نیز استفاده خواهد کرد. اینها مراحلی است که به نستله کمک می کند تا به تعهد بسته بندی 2025 و جاه طلبی صفر تا 2050 برسد.

شریک Nescafé ، Rainforest Alliance ، فعالیت ها را در مناطق تهیه قهوه در سراسر جهان ارزیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها بر زندگی کشاورزان تأثیر مثبت می گذارند. اتحاد جنگل های بارانی به طور منظم از روش های خوب و تکامل شاخص های مرتبط مانند بهره وری توسط کشاورزان نظارت می کند.

نسکافه و بهبود زندگی از طریق قدرت قهوه

الکس مورگان ، مدیر ارشد بازارهای Rainforest Alliance گفت: “همکاری ما با نستله در مورد طرح نسکافه در مورد بهبود و بهینه سازی تولید قهوه است. Nescafé با همکاری اتحاد جنگل های باران در زمینه آموزش ، نظارت و ارزیابی ، از داده ها و شواهد استفاده کرد تا فعالیت های خود را با کشاورزان قهوه سازگار کند. ما خوشحالیم که در این سفر شریک آنها هستیم. ”

از طریق اجرای طرح نسکافه از سال 2010 ، نستله به موارد زیر دست یافته است:

در حال حاضر ، 75٪ قهوه محصولات نسکافه با مسئولیت پذیری تهیه می شود. در سال 2020 ، نسكافه بيش از 649000 تن قهوه با مسئوليت خريد ، بيشترين حجم را از يك خريدار قهوه خريد.

توزیع 235 میلیون گلدان قهوه با عملکرد بالا و مقاوم در برابر بیماری ، بیش از هدف اولیه 220 میلیون. این امر به نوسازی نزدیک به 120،000 هکتار از مزارع تولید قهوه در سراسر جهان کمک کرد.

15 نوع جدید قهوه Arabica و Robusta در پنج کشور مکزیک ، کلمبیا ، اکوادور ، فیلیپین و تایلند تولید و منتشر شد. این مواد گیاهی بهره وری ، انعطاف پذیری و کیفیت بالاتری دارند.
ارائه بیش از 900000 جلسه آموزش کشاورزان در مورد روشهای خوب کشاورزی. اهداف بهینه سازی بهره وری و هزینه ها ، بهبود کیفیت و کاهش ردپای محیطی از طریق روش های آبیاری کارآمد یا روش های هرس بود.

نسکافه و بهبود زندگی از طریق قدرت قهوه

از طریق برنامه های رهبری و آموزش برنامه ریزی اقتصادی خانوارهایی به بیش از 10 هزار زن و کشاورز جوان توانمند شدند.تقویت مهارت های تجاری بیش از 10 هزار کشاورز با تمرکز بر سواد مالی ، ثبت سوابق و کارآفرینی.

نستله پیش از پایان سال ، نقشه راهی برای پایداری و نسکافه نسکافه منتشر خواهد کرد. این شرکت می گوید که به تلاش مجدانه خود برای تقویت بخش قهوه قوی و پایدار ادامه خواهد داد.

در مقالات بعدی به مباحث دیگری از قهوه و چای خواهیم پرداخت. حتما کافیلو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *