اخبار

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟چای به معنای متداول وجود دارد و چای گیاهی نیز وجود دارد. و این شامل برگهایی از گیاه Camellia sinensis است.  آیا چای برای سگها وقتی به صورت تزریق گیاهی است خوب است؟ اکثر مردم معتقدند که دادن آن به حیوانات خانگیشان بی خطر است. با این حال ، ممکن است ارزش داشته باشد قبل از انجام این کار با دامپزشک صحبت کنید.

نوع چای گیاهی که انتخاب می کنید حیاتی ترین مورد است. انواع مختلفی مانند Rooibos ، Echinacea و Peppermint Tea ممکن است هضم مواد غذایی را بهبود بخشد. هر کسی می تواند تجربه ایی داشته باشد. یکی از قابل توجه ترین توصیه های ما به مشتری این است که چای برگ زیتون را به سگ خود بدهند. هر کدام از چای های گیاهی را که تصمیم می گیرید ، حتماً وضعیت حیوان خود را در کل کنترل کنید.

آیا چای سبز برای سگ ها سمی است؟
چای سبز دومین چای کم پردازش است. این ماده بسیاری از ساختار شیمیایی طبیعی خود را حفظ می کند – صفتی که آنتی اکسیدان های آن را تحت تأثیر قرار می دهد. در واقع ، هرچه کار کمتری روی برگ انجام شود ، سطح بالاتری از ترکیبات شیمیایی مفید موجود در آن است.

به طور متناقضی ، به اندازه چای سیاه که فرآوری شده ترین نوع است ، کافئین ندارد. آیا سگ ها می توانند چای سبز داشته باشند؟ آیا عصاره چای سبز در غذای سگ بی خطر است؟ هر نوع تزریق کافئین از گیاه چای به مقدار زیاد سمی است. سپس مسئله تعریف “بیش از حد” می شود. متخصصان نشان می دهند که باید حداقل پنج فنجان چای به سگ های کوچک بدهید تا تأثیر بگذارد.

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

آیا سگ ها می توانند چای ارل گری بنوشند؟
Earl Grey به طور سنتی نوعی چای سیاه طعم دار است. جز critical حیاتی روغن ترنج است که از میوه ای مرکبات به نام مرکبات برگامیا حاصل می شود. افسانه ها می گویند که چارلز گری ، دومین ارل گری ، (1764 – 1845) با نامگذاری آن ارتباط داشت. در سال های اخیر ، ما مخلوط های جدید و خوشمزه ای مانند چای سبز Earl Grey و چای Earl Grey Rooibos ایجاد کرده ایم.

به نظر می رسد این مکان خوبی برای یادآوری شما باشد ، اگر چای ارل خاکستری “معمولی” را انتخاب کنید ، یک چای سیاه بسیار کافئین دار دریافت می کنید. ما قبلاً به آن اشاره کرده ایم اما دوباره به آن اشاره خواهیم کرد: کافئین زیاد می تواند به سگ شما آسیب برساند یا حتی آن را مسموم کند.

چقدر چای اسیاک باید به سگم بدهم؟
چای Essiac یک چای گیاهی است که به دلیل ادعای خاصیت ضد سرطانی اش مشهور شده است. این ترکیب اغلب شامل ریشه بیدمشک ، نارون لغزنده ، خاکشیر و ریواس هندی است.

این یک پرستار اوجیبوا کانادایی به نام Rene Caisse بود که اولین بار مصرف آن را رواج داد. طرفداران ادعا می کنند که می تواند سلول های سرطانی را خنثی کند در حالی که ایمنی بدن را تحریک می کند و به سم زدایی کمک می کند. منتقدان معتقدند که شواهد در بهترین حالت سوال برانگیز است.

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

آیا وقتی چای Essiac است می توانید چای به سگ خود بدهید؟ و اگر می توانید ، پس چقدر چای Essiac باید به سگ خود بدهید؟ تمام آنچه ما با اطمینان می دانیم این است که ممکن است به دندان های نیش آسیب زده و هم چنین با مشکلات کلیوی (به عنوان مثال بیماری کلیه یا سنگ) همراه باشد.

به این دلیل که اسیدهای اگزالیک آن می تواند به عنوان یک تحریک کننده برای کلیه ها عمل کند. اگر تصمیم دارید آن را با حیوان خانگی خود امتحان کنید ، کم کم آن را تکرار کنید.

آیا می توانم چای زنجبیل به سگ خود بدهم؟
زنجبیل (Zingiber officinale) عضوی از خانواده Zingiberaceae است. این ادویه ای است که اغلب با لیمو مخلوط می شود و لیمو و چای زنجبیل درست می کند. با این وجود گزینه ای برای لذت بردن از آن به عنوان نوشیدنی مستقل نیز وجود دارد.

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

آخرین تحقیقات علمی توانایی آن را در تقویت وزن ، درمان سرماخوردگی و آنفولانزا و حتی افزایش گردش خون تشخیص داده است. اما آیا می توانید به سگ خود چای زنجبیل بدهید؟

بله – اما اگر تعجب آور نباشد ، با اعتدال یک بار دیگر. این ماده حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که قادر به حمایت از سگ شما هستند ، به خصوص اگر آنها دارای بیماری حرکت یا مشکلات دستگاه گوارش باشند.

علاوه بر این ، چای ریشه زنجبیل ضد التهاب است ، که می تواند به سگ های مسن مبتلا به آرتروز کمک کند. این واقعیت وجود دارد که این یک چای فاقد کافئین است – اگرچه چنین ویژگی نباید برای دوست خزدار شما به یک نوع رایگان تبدیل شود.

توضیحاتی که ما ارائه دادیم در اکثر موارد نسبتاً مثبت بود. با این حال ، ما از شما می خواهیم قبل از انجام این کار با دامپزشک صحبت کنید زیرا ممکن است موارد منفی وجود داشته باشد. و توصیه ما این است که چای را از مغازه های مخصوص حیوانات تهیه کنید.

در مقالات بعدی به مباحث دیگری از قهوه و چای خواهیم پرداخت. حتما کافیلو را در اینستاگرام و آپارات دنبال کنید.

آیا سگ ها همیشه می توانند چای گیاهی بنوشند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *